slide1 slide1a slide2 slide3-1080x373 slide4

Przedłużenie terminu konkursu w Gruzji „Śladami Konstantego Gorskiego w Tbilisi”

K Gorski s200nets15.10.2018
Stowarzyszenie Twórczy Aktywni Kreatywni TAK! organizuje - w partnerstwie ze Związkiem Kulturalno-Oświatowym Polaków w Gruzji „Polonia” - konkurs na odnalezienie śladów po obecności polskiego kompozytora i skrzypka-wirtuoza Konstantego Gorskiego w Tbilisi!

W konkursie biorą udział członkowie gruzińskiej Polonii, uczniowie Szkoły Polskiej im. św. Królowej Jadwigi, Polacy mieszkający w Gruzji oraz obywatele Gruzji zainteresowani kulturą polską i badaniem polskiego dziedzictwa kulturowego w Gruzji. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dnia 18 listopada w Bibliotece Narodowej Parlamentu czasie Koncertu z okazji Stulecia Niepodległości RP organizowanego w ramach naszego projektu poświęconego twórczości Konstantego Gorskiego. Odkrywajmy wspólnie tego niesłusznie zapomnianego artystę, który uczestniczył w rozwoju muzycznym i kulturalnym XIX-wiecznej Gruzji!
Honorowy patronat nad projektem objął Ambasador RP w Tbilisi, JE Mariusz Maszkiewicz. 
Zadanie współfinansowane w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 roku.

Regulamin
 konkursu
pl pl net 900px Flag of Georgia net


Senat3 OZ achromat poziom 1x200           logo Polonia net100LOGO SZKOLA100                                                                                                                  

STRONA GŁÓWNA

 

 

01 40   02 40   03 40  04 40   05 40   06 40

Strona www została zrealizowana przy wsparciu finansowym programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego.