_____________________________________________________________________
Ogłoszenie konkursu w Gruzji „Śladami Konstantego Gorskiego” /20.05.2018/

Stowarzyszenie Twórczy Aktywni Kreatywni TAK! serdecznie zaprasza do udziału w konkursie zatytułowanym „Śladami Konstantego Gorskiego”.
Konkurs będzie polegał na odnalezieniu śladów po obecności polskiego kompozytora i skrzypka-wirtuoza Konstantego Gorskiego w Tbilisi, który żył i występował w Gruzji w latach 1883-1890.
Konkurs jest organizowany we współpracy ze Związkiem Kulturalno-Oświatowym Polaków w Gruzji „Polonia”.
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy sfotografować lub zeskanować dokument lub obiekt związany z życiem lub działalnością zawodową Konstantego Gorskiego w Gruzji w latach 80. XIX wieku. Prace konkursowe należy wysyłać pod adres mailowy KonstantyGorskiwTbilisi(at)gmail.com do dnia 20.10.2018 r. Szczegółowe warunki uczestnictwa w konkursie w regulaminie. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród rzeczowych nastąpi w czasie Koncertu z okazji Stulecia Niepodległości RP organizowanego w ramach naszego projektu. Odkryjmy wspólnie tego niesłusznie zapomnianego artystę, który uczestniczył w rozwoju muzycznym i kulturalnym XIX-wiecznej Gruzji!

Regulamin
 konkursu
pl pl net 900px Flag of Georgia net

Senat3 OZ achromat poziom 1x200

                                                    
  

 Zadanie jest współfinansowane w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 roku.

01 40   02 40   03 40  04 40   05 40   06 40