Laureatka konkursu „Śladami Konstantego Gorskiego”, pani Daria Szlezyngier /hotel Hilton, Batumi/

Zdjęcie laureatów konkursu12.11.2019
Pani Daria Szlezyngier, zwyciężczyni konkursu „Śladami Konstantego Gorskiego” organizowanego przez nasze Stowarzyszenie w 2018 roku w Gruzji, tegoroczne Święto Odzyskania Niepodległości spędziła w gruzińskim kurorcie Batumi. Przypomnijmy, że jedną z nagrod głównych w konkursie był pobyt w hotelu Hilton w Batumi dla laureata wraz z osobą towarzyszącą, ufundowany przez hotel Hilton Batumi. Mamy nadzieje, że pobyt ten dodał prawdziwego ciepła i energii na nadchodzący jesienno-zimowy czas. Serdecznie gratulujemy.

Konkurs „Śladami Konstanteg Gorskiego” polegał na odnalezieniu materiałów dokumentujących życie i działalność artystyczną Konstantego Gorskiego w Gruzji. 

Serdecznie dziękujemy Hotelowi Hilton w Batumi - Partnerowi Oficjalnemu w wydarzeniu "Gruzińska Polonia dla Niepodległej", w ramach którego zorganizowany został przez nasze Stowarzyszenie konkurs "Śladami Konstantego Gorskiego" w Tbilisi.

STRONA GŁÓWNA

Senat3 OZ achromat poziom 1x200

Zadanie jest współfinansowane w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 roku.)

01 40   02 40   03 40  04 40   05 40   06 40

Strona www została zrealizowana przy wsparciu finansowym programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego.