Laureat konkursu „ Śladami Konstantego Gorskiego”, Pan Rahzden Chikhoria, w Krakowie 

spacer1net1

10.04.2019
W Krakowie, w dniach 5 – 8 kwietnia 2019r. przebywał Pan Rahzden Chikhoria, laureat zorganizowanego przez nas konkursu w Tbilisi „ Śladami Konstantego Gorskiego". Pan Razhden otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa w postaci trzydniowego pobytu w naszym mieście dla dwóch osób.

Odbył się wspólny, interesujący spacer połączony ze zwiedzaniem Krakowa gości z Gruzji, pani przewodniczki Ewy Pastuszak i członków naszego Stowarzyszenia.
Serdecznie dziękujemy Kancelarii Prezydenta Miasta Krakowa za zorganizowanie pobytu!
Spotkanie to pozostanie w naszej wdzięcznej pamięci z nadzieją na dalsze wspólne poznawanie historii, kultury Polski i Gruzji. Oba narody łączy przecież umiłowanie wolności i walka o niepodległość całych pokoleń.

aparat30 Galeria Foto

___________________________________________________________________________________________

Lot z Tbilisi do Krakowa ufundowały Polskie Linie Lotnicze LOT.
Serdecznie dziękujemy Urzędowi Miasta Krakowa i Polskim Liniom Lotniczym LOT - Partnerom Oficjalnym w wydarzeniu "Gruzińska Polonia dla Niepodległej", w ramach którego zorganizowany został przez nasze Stowarzyszenie konkurs "Śladami Konstantego Gorskiego" w Tbilisi.

 

Senat3 OZ achromat poziom 1x200   UMK logo122     PLL LOT angielskie logo200

Zadanie współfinansowane w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 roku.

 

01 40   02 40   03 40  04 40   05 40   06 40

Strona www została zrealizowana przy wsparciu finansowym programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego.